Pristatymo informacija

SIUNTŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Lietuvoje pristatome siuntas nurodytu adresu per kurjerius arba į nurodytą Omniva paštomatą.

Lietuvoje teikiame ir COD paslaugą – siuntos pristatymo į namus metu gavėjas apmoka už siuntą grynaisiais pinigais (geriau turėti sumą be grąžos) arba kortele.

Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 30 EUR ir daugiau.

Siuntoms, kurių vertė iki 30 EUR siuntimo kaina Lietuvoje yra 3,00 - 4,00 Eur priklausomai nuo siuntos tipo.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 2-3 d.d.

90 proc. atvejų esant įprastoms visuomenės sąlygoms siuntos paprastai pristatomos per 1-2 d.d. Į paštomatus kurjerių tarnybos pristato ir šeštadieniais. Esant nepalankioms aplinkybėms siuntos gali vėluoti.

Mes bendradarbiaujame su kurjeriais, su kuriais turime sutartis, bet nuo to momento, kai atiduodame siuntas jiems, nebegalime reguliuoti siuntos kelio ir gauname tą pačią informaciją, kaip ir klientas, užsisakęs produktus. Mes galime tik padėti per savo kurjerių vadybininką pakoreguodami užsakymo informaciją - pvz., jeigu klientas užsakymo metu nurodė blogą buto nr. arba blogai įvedė savo tel. nr. Todėl užtrukus siuntai ar atsitikus kažkokiai kitai aplinkybei, dėl kurios negavote savo siuntos, jūs galite rašyti mums užklausą, kad padėtume atrasti siuntą, ir mes visada padėsime.

Mes esame sąžiningas gamintojas ir iš savo pusės visada padarome viską, kad klientas būtų laimingas ir patenkintas aptarnavimo kokybe. Retkarčiais pasitaiko klaidų, tad labai prašome jūsų supratimo, jas mes būtinai stengsimės ištaisyti ir kompensuosime patirtą nuostolį. Tačiau jei viską iš savo pusės padarome teisingai, o klientas kalba su mumis necenzūrine, nepagarbia kalba, pasiliekame teisę užblokuoti negarbingai ir nemandagiai besielgiančių klientų profilius ir neparduoti savo prekių nepaaiškinant priežasties.

Primename, kad pagal LR įstatymus kosmetika nėra grąžinama prekė


SIUNTŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Savo prekes siunčiame į visas pasaulio šalis.

ES šalyse dovanojame nemokamą siuntimą Lietuvos Paštu, kai užsakymo suma viršija 100 EUR.

Pristatymo terminas 1-14 darbo dienų.

Pristatymo terminai apskaičiuojami individualiai pagal šalį.

Jei kyla klausimų ar domina siuntų kainos į atitinkamas šalis, rašykite užklausą el. paštu info@evijakremas.lt